Sellbooster.pl | Darmowe galerie oraz panele aukcyjne allegro

PROSTOTA OBSŁUGI W POŁĄCZENIU Z ZAAWANSOWANĄ FUNKCJONALNOŚCIĄ

KREATOR WYGLĄDU PANELU
Pozwala na samodzielne dostosowanie wyglądu paneli miniaturek na potrzeby aukcji. Wybierz ilość miniaturek oraz układ panelu. Jego kolorystykę, ramki, cienie i wiele więcej. Dostosuj Panel do swojego indywidualnego szablonu allegro i sprzedawaj więcej!
MOŻLIWOŚĆ WYBORU I WYRÓŻNIENIA
Wybierz swoje aukcje, które wyświetlą się w panelu miniaturek. Sam wybierasz, które aukcje mają się w nim pojawić i które z nich wyróżnić przy pomocy znaczka Promocja, Nowość lub Polecane.
LICZBA OFERT ORAZ CZAS DO KOŃCA
Ustaw wyświetlanie ilości ofert oraz czasu do końca.
Sam wybierz gdzie mają się wyświetlić w Twojej miniaturce.
Informuj klienta o popularności i o tym kiedy kończy się aukcja.
WYBÓR WIELKOŚCI MINIATURKI
Wybierz wielkość miniaturki zależnie od tego jaki towar sprzedajesz. Wybierz dużą aby podkreślić zdjęcia i wygląd towaru bądź mniejszą jeżeli zależy Ci bardziej na opisie i informacjach o towarze.
KOLORYSTYKA DOPASOWANA DO TWOJEGO SZABLONU
Sam wybierz kolor tła oraz efektu po najechaniu. Dostosujesz panel miniaturek kolorystycznie do swojego szablonu allegro.
Dzięki temu Twoje aukcje będą atrakcyjne i efektowne!
Sellbooster przystosujesz do swoich własnych potrzeb dzięki kilku prostym krokom, które poprowadzą Cię przez proces tworzenia i wygenerowania kodu.
Stworzony panel miniaturek aktualizuje się co 15 minut,więc po stworzeniu nowych aukcji pojawią się one w panelu dopiero przy najbliższej aktualizacji.
stopka