Sellbooster.pl | Darmowe galerie oraz panele aukcyjne allegro

PAKIET PREMIUM JEST DLA CIEBIE!


Panel Miniaturek Sellbooster oferujemy także w rozszerzonej wersji Premium dla zdecydowanie bardziej doświadczonych sprzedawców, którzy mają na swoim koncie allegro powyżej 1500 aktywnych aukcji.

Sellbooster można świetnie wykorzystać, a szczególnie w pakiecie premium. Pakiet Premium oferuje nielimitowaną ilość Paneli miniaturek na jednym koncie allegro więc do każdej kategorii możesz stworzyć dedykowaną galerie miniaturek. Sellbooster raz umieszczony w aukcji lub szablonie nie wymaga dalszej obsługi, miniaturki generują się automatycznie wg. wybranego filtra przekierowując klienta do konkretnej oferty.
Panel pozwala na promowanie w estetyczny sposób dużej ilości aukcji jednocześnie. Skutecznie wspomaga cross-selling poprawiając sprzedaż wielu produktów na raz. Klient łatwiej rozezna się w całej Twojej ofercie i szybciej.
 
Oprócz standardowych skórek możesz sam dostosować wygląd panelu miniaturek do swoich potrzeb dzięki zaawansowanemu kreatorowi. Wprowadziliśmy także system inteligentnego doboru aukcji oraz narzędzie do szybkiej zmiany treści na wszystkich aukcjach allegro jednocześnie.

Panel miniaturek jest nieustannie ulepszany i modyfikowany tak, aby był coraz prostszy w obsłudze, bardziej estetyczny oraz skuteczny. Jeżeli masz pomysł na wprowadzenie jakiejś funkcji, którą moglibyśmy wprowadzić i pomogłaby ona Tobie oraz innym użytkownikom naszych usług, pisz śmiało do nas, a na pewno weźmiemy pod uwagę Twoje rady i pomysły.


Pakiet Premium oferuje:
- Dwa dodatkowe style Premium
- Aktualizacje co 15 minut!
- Brak limitu ilości aukcji
- Brak limitu ilości paneli miniaturek
- Możliwość wyboru ofert
- Sortowanie wg. ceny itp.
- Filtrowanie wybranych aukcji
- Dodatkowe wyróżnienia
- Dodatkowy opis w miniaturce
- Banner promocyjny aukcji
- Statystyki kliknięć
- Brak kompresji zdjęćZOBACZ PRZYKŁADOWY PANEL PREMIUM! Inne nasze aukcje
© Sellbooster
Sellbooster przystosujesz do swoich własnych potrzeb dzięki kilku prostym krokom, które poprowadzą Cię przez proces tworzenia i wygenerowania kodu.
Stworzony panel miniaturek aktualizuje się co 15 minut,więc po stworzeniu nowych aukcji pojawią się one w panelu dopiero przy najbliższej aktualizacji.
stopka